Виготовлення пам’ятників на замовлення

news

Контакти

Опис

Виготовлення  надмогильних пам’ятників:

  • з мармурової крихти;
  • базальту, габро;
  • граніти: червоні, сірі та інші;
  • портрети, фото, надписи.

Доставка і встановлення. Обкладаємо бруківкою.

Ми займаємося виготовленням і встановленням  надгробних пам’ятників будь-якого ступеня складності, від простих до ексклюзивних, з вічного матеріалу — натурального граніту.

Надмогильні пам’ятники з граніту, які виготовляє наша майстерня, уявляють собою найбільш характерний тип пам’ятків, які використовують з давен. Завдяки граніту можна отримати дуже надійний, довговічний та з унікальною кольоровою гамою пам’ятник. Адже тільки граніт має значну міцність та витримує будь-які погодні умови чи вплив зовнішнього середовища протягом багатьох років.

Пам’ятники з граніту — це пам’ятники, що повністю або частково виконані з граніту. Моделі, що повністю виконані з граніту мають надзвичайно елегантний та витончений вигляд. У поєднанні з вишуканим художнім оформленням граніт дозволяє досягти максимального рівня мистецької довершеності. Проте якщо ви розраховуєте на меншу ціну, то можете замовити комбінований варіант — поєднання граніту і мармурової крихти. Найпростіший варіант такого поєднання — це пам’ятник з мармурової крихти з гранітною стеллою.

Пам’ятники з мармурової крихти — це пам’ятники, що повністю виконані з мармурової крихти. Це, зазвичай, недорогі і прості за дизайном моделі. Проте це зовсім не означає, що вони не можуть бути витвором мистецтва — ми зможемо задовольнити будь-які Ваші вимоги.

Фото

Карта