Profi Lazer (Профі Лазер), компанія

news

Контакти

Опис

Фірма «Profi Lazer» займається розкроєм листових матеріалів: акрил, полістирол, ПЕТ, фанера, тканина, пінопласт, композит, ПВХ; лазерною порізкою та гравіюванням, виготовленням виробів з дерева, пластиків, шкіри тощо.
За період свого існування компанія з 2017 року завоювала високі позиції на ринку.  Завдяки наявності власного обладнання, зокрема: лазерного станка CO2, фрезерного станка, термоплотера, плотера та термодизайнера – наша фірма має можливість здійснювати порізку всіх листових матеріалів.

 

Наші послуги:

Лазерна порізка та гравіювання: акрил (органічне скло) — широко використовують у створенні рекламних виробів та конструкцій: від цінників, сувенірів і табличок до міських вивісок, величезних об’ємних літер та ін. Гравіювання дозволяє нанести на акрил написи і зображення різного виду складностію. Здійснюємо порізку паперу та картону, за винятком гофрокартону.

Порізка тканини та шкіри, шкірозамінника, джинса. Технологія лазерної порізки дозволяє різати тонкі натуральні та ненатуральні тканини. Зріз виходить тонким, гладким і рівним, а матеріал не розсипається та не кришиться, так як край виходить злегка оплавлений. Можлива серійна вирізка лекал та заготовок для ательє.

Фрезерна порізка дозволяє здійснювати розкрій листових матеріалів таких як: фанера, ДСП, МДФ, ДВП, дошка, масив та ін. На відміну від лазерної порізки, відсутнє обвуглення країв матеріалу, можливість порізки матеріалів товщиною до 50 мм та 3D обробка.

Порізка композиту. Він широко використовується в рекламній індустрії для виготовлення зовнішньої реклами, лайтбоксів, вивісок, вказівників, табличок. Композит має алюмінієву основу та більш стійкий до впливу зовнішніх факторів, ніж пластик.

Порізка ПВХ (фрезерна). ПВХ найчастіше використовується в рекламній сфері для виготовлення стендів, табличок, вказівників, ростових фігур та ін. ПВХ чудово обклеюється різними плівками.

Плотерна порізка самоклеючих плівок, вінілових плівок, магнітних стрічок.

Порізка пінопласту звичайного та екструдованого, а також поролону. Пінопласт застосовують для виготовлення написів, логотипів, вивісок та декору фасадів будівель, для створення великогабаритних та об‘ємних фігур і конструкій.

Сувенірно-подарункова продукція: скриньки, підставки, брелки, магнітики, нагородна атрибутика (кубки, медалі),подарункові блокноти з гравіюванням обгортки (дерево, шкіра), фоторамки, скриньки, кухонне начиння (дощечки, качалки) та ін. Індивідуальний підхід.

Виготовлення святкового декору. Ми можемо виготовити все для оформлення свята:

Топери, ініціали, надписи, хештеги, інстаграмрамки; монограми, весільні герби, ініціали з плівок для поклейки на підлогу, столи, та оформлення президіуму молодят, рамки, таблички для wellkom зони – дерев‘яні, прозорі, розсадки, номерки на столи, оформлення кенді-бару – виготовлення столів, підставок під десерти.

Урочисті: топери в торт, фотобутафорію для оформлення фотозони, ажурні елементи декору, святкові підставки під торт, оформлення кендібарів та ін.

Дитячі: фоторамки, метрики, пазли, навчальні дошки з алфавітом та цифрами, дитячі нічники з акрилу, конструктори та інше.

Корпоративні: годинники, підставки, блокноти, брелки, магніти, бейджі.

Нагородна атрибутика: кубки, медалі, підставки.

Сувенірні магніти та брелки на різноманітну тематику (патріотичні, спортивні, музичні).

Заготовки під декупаж: скриньки, фігурні дощечки (сердечка, метелики, зірочки).

Ви можете розробити власний виріб, а ми його втілимо в життя.

Виготовлення прикрас з дзеркального срібного та золотого акрилу.

Для кондитерів: коробки, підложка, топери, фальш яруси, шпателі.

 

Порізка можлива як з нашого матеріалу, так і матеріалу замовника.

Працюємо по всій Україні завдяки службам експрес-доставки.
Будь-яка форма розрахунку.
Ми у соцморежах: Фейсбук, Інстаграм.

Фото

Карта