Секонд хенд оптом з країн Європи

news

Контакти

Опис

Секонд хенд оптом з країн Європи пропонує широкий вибір одягу відомих брендів з Англії та інших Європейських країн.

Продаж стоку відомих брендівHsM, ZARA, Next, Lacoste, Levi*S, Monsoon, George, GAP…

Оригінал — несортований одяг (торговий дім Англії, та Манчестер), а також Ви завжди можете придбати більше трьохсот видів сортованого одягу з Англії.

У секонд хенді оптом у м. Ковель можна придбати безліч речей різноманітних брендів, фасонів і призначення.

Є кілька категорій одягу, які вигідніше купувати саме в нас:

— Виключно трендові речі. Сюди відноситься одяг на один сезон, незвичайні аксесуари, покупки під настрій.

— Речі «на один раз». Це одяг, який свідомо може бути швидко зіпсованим. Наприклад, речі для дачі та городу, для будинку, для спортивних занять та активного відпочинку.

— Добротні речі на кілька сезонів. Це верхній одяг, костюми, добротні джинси, спідниці та інші вироби, від яких очікується максимальна якість.

Переваги купівлі секонд хенду оптом.

Великий асортимент виключно якісної продукції, яка чудово підійде для реалізації, якщо Ви є власником магазину одягу чи тільки думаєте про його відкриття.

У нас ви можете купити фірмову продукцію популярних британських брендів, поповнити асортимент магазину вічною класикою і оригінальними трендами сучасної вуличної моди. Оригінальні і стильні речі, багато варіантів розмірів та вигідні умови придбання – справжня знахідка для власників стокових магазинів.

Ми надаємо можливість купити товар як великими оптовими, так і зовсім невеликими дрібнооптовими партіями кратними ємності упаковки.

Фото

Карта