Прокат костюмів «Веряна»

news

Контакти

Опис

Великий вибір карнавальних костюмів та святкових суконь на прокат для дітей.

Пропонуємо на прокат: сценічний, карнавальний одяг; дитячі костюми від 3 до 10 років, тематичні костюми, випускні сукні, аксесуари: віночки, рукавички, діадеми, обручі  та інші прикраси.

 

Звертайтеся, будемо раді допомогти створити неповторний образ для ваших діток!

 

 

 

 

ОБОВ’ЯЗКОВО‼️!     Спочатку зателефонуйте, не постійно знаходжуся в офісі.

 

Умови прокату:

1. Термін прокату карнавального костюму — 1 доба. Замовлення костюму більше, ніж на одну добу, передбачає знижку.

2. Карнавальний костюм можна забронювати завчасно на призначену дату, тоді ми можемо гарантувати, що даний костюм буде надано в прокат саме Вам. Потрібно внести завдаток за бронь у розмірі вартості прокату костюму.  Якщо клієнт відмовляється від заброньованого костюму, варто попередити нас не пізніше, як за 3 дні до запланованої дати прокату, в іншому випадку – завдаток не повертається.

Костюм видаємо напередодні свята з 17 до 19 год., тоді додатково оплачується 200 грн., які клієнт отримає назад, після повернення карнавального костюму.

3. Прокат костюму на термін, менше однієї доби, має ціну, як за добу прокату.

4. У випадку невчасного повернення костюму оплачується вартість прокату ще за одну добу (або вираховується з суми застави).

5. Клієнт зобов’язаний повернути костюм в такому ж стані, в якому його було отримано. Ви маєте право відзначити недоліки костюму, якщо вони є.

6. Заборонено перешивати, “підганяти” під розмір, прати, якщо це може нанести шкоду костюму і не узгоджено з нами.

7. У випадку серйозного забруднення чи пошкодження костюму, вартість ремонту чи хімчистки вираховується із суми застави.

 

 

 

Фото