Біоенерготерапевт Радкевич Анатолій Петрович

news

Контакти

Опис

Допоможу піднятись на ноги після інсульту за 1 тиждень.

Зніму енурез, головний біль, біль горла, бронхів, легенів, запалення нирок, простати, нервової системи.

Дзвоніть понеділок-п’ятниця: 08:00-21:00, субота, неділя: 10:00-17:00

Довідка на діяльність Серія ААБ №601035 від 12.01.2014р.

Передача «Ваше здоров’я» в гостях у біоенергетика Анатолія Петровича:

http://ogo.ua/articles/view/2015-10-21/64749.html

Ви чи хтось із ваших близьких занедужав? Зневірилися у традиційній медицині? Хочете прожити довге та щасливе життя, без болю, страждань чи хвороб? Бажаєте навіть у поважному віці залишатися бадьорими, сповненими сил та енергії? Тоді вам варто навідатися до біоенерготерапевта!

Радкевич Анатолій Петрович — біоенерготерапевт з багаторічним стажем роботи. Він допоможе вам відновити здоров’я без ліків, вилікувавши вас на енергетичному рівні.  Він змінить ваше життя та життя ваших близьких на краще. Він допоможе вам почуватися та виглядати «на відмінно».

Адже біоенергія присутня у всьому. Вона є в кожному живому організмі, в кожній людині. Без такої енергії не було б життя. Проте, через недуги може відбутися «збій» енергії. І тоді, щоб відновити баланс та покращити своє самопочуття, вам слід звернутися за допомогою до біоенерготерапевта. Бо саме цей лікар використовує у своїй роботі вплив слабкими електричними імпульсами особливої форми на акупунктурні точки. За допомогою спеціального інструменту — біорамки, він знайде заблоковані місця чи місця болю та зможе відновити нормальний енергетичний баланс.

Що вам варто знати, перш ніж навідатися до Анатолія Петровича? Ось декілька фактів про біоенерготерапію   та біоенерготерапевтів:

  • Біоенерготерапія — це лікування різних хвороб і недуг з використанням біологічної енергії, тому, що саме біологічна енергія зберігає життєздатність організму. Варто зазначити, що енергетичне лікування було винайдено і використовувалося ще багато століть тому.
  • Біоенерготерапія також застосовується для профілактики виникнення різних захворювань. Під час лікування до максимуму посилюються всі процеси у хворому органі (шлунок, нирки, серце, легені), при цьому піднімаються загальні резерви хворого органу та організму в цілому.
  • Біоенерготерапевт працює з урахуванням вікових особливостей кожного пацієнта і складнощів протікання хвороби (її тривалості), що дозволяє зробити лікування найбільш ефективним.

Фото

Карта