Телейос, центр естетичної косметології

news

Контакти

Опис

Центр естетичної косметології «Телейос» пропонує спектр послуг, направлених на відновлення та підтримання здорової шкіри тіла та обличчя.

Прийом проводить  лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії Баюн Наталія Володимирівна. Її великий досвід роботи в стаціонарному відділенні дерматовенерологічного диспансеру дозволяє правильно діагностувати та вирішувати не тільки зовнішні косметологічні проблеми пацієнтів, але й проблеми, які потребують комплексного підходу.

Наші фахівці мають медичну освіту та постійно підвищують рівень своїх професійних знань і навичок.

 

Послуги та процедури:

  • Малоінвазивні методики:  мікроліпосакція тіла та обличчя (зменшення жирових відкладень), ліпофілінг обличчя та тіла (збільшення об’єму), нитковий ліфтинг (корекція овалу обличчя).

 

  • Програми по догляду за обличчям та тіла: програми для лікування дерматологічних захворювань шкіри: куперозу (судинних зірочок), демодекса (розацеа), вугрової хвороби, видалення бородавок, папілом; чистка обличчя, поверхневі, серединні та глибокі пілінги; програма зволоження для чутливої, сухої і обезводненої шкіри; програми для жирної та комбінованої шкіри, антиоксидантна програма для «стресової шкіри»; інтенсивно омолоджуючі програми для корекції вікових змін шкіри.

 

  • Ін’єкційні методики для обличчя і тіла: контурна пластика, мезотерапія обличчя, тіла та волосся,  біоревіталізація, ін’єкції ботулотоксину, плазмоліфтінг.

 

  • Апаратні методики для тіла та обличчя: блефаропластика (верхніх і нижніх повік), RF-ліфтинг тіла та обличчя, «Lipotonic» міостимуляція, кріоліполіз, мікрострумова терапія (слабкий імпульсний електричний струм для природного ліфтингу і відновлення обличчя, лазерна епіляція

 

Салонний догляд за тілом та обличчям: класичний масаж обличчя і тіла, релаксуючий, антицелюлітний масаж
воскова епіляція, обгортання (антицелюлітні програми, лімфодренаж).

Продаж професійної косметики: салонна косметика Skeyndor, Babe, Be loved, Mesoestetic, Dermastir,
лікувальна косметика Suda, Sesderma Dr.Belter, правильне харчування і косметика від NL Store, оформлення замовлення косметичної продукції.

Запрошуємо відвідати наші Центри естетичної косметології:

м. Рівне, вул. Відінська, 41,

Рівненська обл., Костопільський р-н., м. Костопіль, вул. Руданського, 217-й кабінет

м. Тернопіль, вул. Руська, 8

 

Графік роботи:

Пн.–Сб.: 09:00–20:00

Нд.: вихідний.

 

Ліц. МОЗ України: АЕ 282393 від 24.10.2013 р.