Екобрук ТзОВ

news

Контакти

Опис

Фірма «Екобрук» пропонує якісну продукцію — вібропресовані бетонні елементи для влаштування дорін, тротуарів і стінових конструкцій:

  • газонні камені
  • тротуарну плитку (бруківку)
  • бетонні стінові блоки
  • бордюри тротуарні

Бруківка «Екобрук» — це екологічність,комфорт, естетичність та надійність.

Фірма ТОВ «Екобрук» з 2003 року пропонує споживачам якісну продукцію, виготовлену за новою прогресивною технологією.

Саме вісім років тому у Рівному було змонтовано придбане у Німеччині обладнання провідної компанії «KNAUER».

З того моменту почалася історія ТОВ «Екобрук», директором якого є Борис Шнайдер, що і сьогодні є одним із провідних підприємств з виготовлення бруківки на території України.

— Придбане нами німецьке обладнання застосовують для виготовлення тротуарної бруківки, будівельних блоків, дорожніх та тротуарних бордюрів.

Технологія виготовлення — напівсухе вібропресування, — пояснює директор ТОВ «Екобрук» Борис ШНАЙДЕР.

— Змонтувавши обладнання у Рівному, приступили до виробництва. Наша діяльність не залишилася непоміченою.

Сьогодні продукція фірми відома не лише на території міста Рівного, а й по всій Україні.

Однією із якісних переваг тротуарної бруківки від «Екобрук» є її сертифікація, хоча для даного виду продукції вона необов’язкова.

— Але для престижу та іміджу фірми я її зробив. Адже це питання наразі досить актуальне. Серйозні компанії, які замовляють тисячі квадратних метрів бруківки, безперечно цікавляться, чи маємо ми сертифікати якості. І почувши позитивну відповідь, одразу розуміють, що працюють із надійним партнером, — запевняє директор.

— Але приваблює замовників не тільки якість продукції. Адже крім своїх високих технічних характеристик, бруківка відповідає й сучасним вимогам щодо краси та стилю, адже обрати для себе можна бруківку будь-якого кольору (сірого, фіолетового, оливкового, червоного, коричневого, чорного, зеленого).

Задля задоволення потреб споживачів у якісній і красивій продукції на підприємстві працює всього 15 чоловік.

— Ми починаємо день із складання бізнес-плану. За поданою інформацією про замовлення я розробляю графік виготовлення продукції.

Процес виробництва контролюю сам. До нього ще можу допустити хіба що головного технолога — більше нікого. До того ж лінія у нас повністю комп’ютеризована і я працюю за принципом: мінімум людей на виробництві, — говорить директор.

Працівники фірми люблять приємно дивувати свого шефа.

— Коли вранці замість обов’язкової запланованої кількості бруківки (800…1000 квадратних метрів за зміну) вони виготовляють більше, це мене надзвичайно тішить. У боргу я не залишаюся — віддячую за старанність преміями.

Найбільше задоволення Борис Юхимович отримує тоді, коли прогулюється вулицями міста, викладеними бруківкою його виробництва.

Наприклад, бульвар Марії Несвицької, Театральна площа, Майдан Просвіти, території біля супермаркетів «Вопак», «Наш край», АЗС «Олас», «Лукойл» та багато інших об’єктів, в тому числі й в приватному секторі.

— Радію з того, що зміг залишити свій слід у рідному місті і зробити його красивішим. Тому одне з найбільших бажань — у майбутньому розширити виробництво, — ділиться директор.

Фото

Карта