ФОП Сидорук І.В — піддони, палети продаж

news

Контакти

Опис

Реалізація піддонів, Волинь.

 Пропонуємо для продажу дерев’яні піддони власного виробництва

Працюємо за індивідуальними замовленнями.

Виготовлення палетів може бути різних розмірів і стандартів

Купуємо палетну заготовку (оброблена дошка, брус, брусок) для виготовлення піддонів.

Матеріал палетної заготовки хвойні та мягколистяні породи дерева.

( Розміри 22Х98Х800, 22Х143Х800, 22Х98Х1200, 22Х143Х1200)

Розміри бруска 78Х98Х1250, 78Х143Х1250 (неторцований)

Піддони, палети— плоска конструкція, зроблена з дерева або пластмаси(і в деяких випадках з металу), призначена для переміщення різноманітних товарів зручним

способом, бо може бути знята будь-яким пересувним вантажопідйомним пристроєм. Товари, поміщені на палету, можуть фіксуватись до неї ременями (кріпильними стрічками), термозбіжними або стрейч плівками.

Більшість палет можуть нести вантаж в 1000кг. Поява контейнерів для залізничного, морського і автомобільного транспорту майже для всіх товарів сприяла використанню палет, тому що контейнери – це завжди рівна гладка поверхня, і використання палет економічно вигідне.

Порожній піддон важить 15—21 кілограм. В Європі зазвичай використовують стандартний піддон EUR, який має розміри 800х1200х145 мм. Він використовується, головним чином, для роздрібної торгівлі, його розмір визначений внутрішніми розмірами вантажівок, що здійснюють постачання з складів роздрібним торговим установам. Найдешевші піддони зроблені з м’якої деревини і часто є неповоротною тарою, що підлягає утилізації разом з іншими пакувальними матеріалами. Ці піддони мають дуже просту конструкцію, яка дозволяє піднімати їх тільки з двох протилежних сторін. Трохи складніші піддони з якісної деревини можуть бути зняті з усіх чотирьох боків.

Одна з найбільших переваг піддонів— число способів, якими вони можуть бути переміщені. Вони можуть переміщатися навантажувачами різних розмірів, транспортуватися візками з підіймальним пристроєм і переміщатися вручну, для чого потрібне зусилля не більше, ніж м’язової сили однієї людини, скрізь, де до них є достатній доступ.

Фото

Карта