“ТОВ А-Вікт”

news

Контакти

Опис

ТОВ «А-Вікт» розпочало свою діяльність в Україні з квітня 2005 року.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво універсальних бетономішалок, а також металеві трубчасті будівельні ліси типу «Варшава».

Виробництво і продаж універсальних лемешів.

Виробництво і продаж універсальних лемешів

У березні 2012 р. ТОВ «А-Вікт» розпочало виготовлення універсальних лемешів. На підприємстві було запроваджено багаторічний досвід ZPU «Agro-Wikt» (Польща) з виробництва сільськогосподарських машин і устаткування.

Головна мета фірми — виготовлення продукції, яка в повній мірі задовольнить попит і очікування споживача завдяки високій якості і простоті використання. Тому ми постійно працюємо над удосконаленням технологій, проводимо контроль якості сировини і матеріалів, міжопераційний контроль, а також контроль якості готової продукції.

Наші лемеші виробляються за новітньою європейською технологією. Виготовляються лемеші методом гарячого кування зі спеціальної високолегованої сталі, стійкої до стирання. Вага лемешів 7,1кг і 5,3кг (набагато вище запропонованих на ринку), що значно збільшує термін служби. Низький коефіцієнт тертя, який забезпечує легкий вхід в грунт. Поверхня лемеші пройшла процес загартовування. Удосконалена багаторічним досвідом форма носка лемеша сприяє економії витрати палива і потужності двигуна трактора. Леміш має самозагострювальний профіль, завдяки відповідній структурі стали після процесу поздовжнього вальцювання. Висока європейська якість при оптимальній ціні.

Виробництво і продаж бетономішалок.   Наші бетономішалки відрізняються високою якістю, витривалістю, а також помірною ціною.   Ми впевнені в своїй продукції і тому надаємо 2-x річну гарантію на бетономішалки об’ємом 200 л. і 150 л. На бетономішалки ємністю 110 л. і 80 л. — 3 роки гарантії. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також повний асортимент запасних частин.
ТОВ «А-ВІКТ» має досить розвинену структуру продажів на всій території України. Ми і надалі плануємо розширювати мережу продажів в Україні і Росії, Молдови, Білорусі, Узбекистану і Казахстану. З цією метою запрошуємо нових дилерів до співпраці. Наша мета — бути надійним партнером для всіх, чий бізнес пов’язаний з будівництвом і ремонтом, виробництвом і використанням будівельних матеріалів. Ми впевнені, що наша співпраця зробить ваш бізнес більш ефективним і прибутковим прибутковим.

Фото

Карта