ФОП Демиденко А. М. ДСП ламінована, ХДФ, ДВП, порізка ДСП, кромкування крайкою ПВХ

news

Контакти

Опис

ФОП Демиденко Анатолій Миколайович — провідний експерт з постачання ламінованої ДСП, шліфованої ДСП, ДВП, ХДФ, стільниць від перевірених виробників без посередників.

Завдяки стабільній роботі на ринку продажу плитних матеріалів з 2002 року маємо відмінну репутацію серед партнерів. Ви можете бути впевненими, що отримаєте надійного постачальника, постійний та широкий асортимент пиломатеріалів, виключно якісну продукцію для виготовлення меблів, прозорі та вигідні умови співпраці.

Партнерство з нами — гарантія якості та надійності

  • Бажаєте власноруч зробити меблі для своєї оселі з надійних і якісних матеріалів, та не хочете переплачувати? Звертайтеся до нас. Надамо кваліфіковану допомогу щодо вибору матеріалів, допоможемо правильно зробити карту розкрою, поріжемо без сколів та закромкуємо. Вам залишаться лише дрібниці.
  • Виготовляєте меблі на замовлення? Вам більше не потрібно шукати постачальників ДСП та ДВП. Все що стосується якісних пиломатеріалів, широкого асортименту, точної порізки без сколів, кромкування чи доставки — це наша професійна діяльність. З нами ви економите час та гроші.

Є щонайменше 10 причин, чому варто працювати саме з нами.

 

Перелік пиломатеріалів, які Ви можете придбати у нас:

  • ДСП ламіновану та ДСП шліфовану
  • ХДФ (HDF)
  • ДВП (деревоволокниста плита) та ДВПО
  • стільниці виробництва «SwissPan»

В асортименті на складі завжди в наявності понад 50 декорів та структур поверхні на будь-який смак і для різних дизайнерських рішень. В колекції представлено великий вибір деревоподібних декорів, а також гама універсальних кольорів.

 

Працювати з нами — просто.

 

Наші контакти :  (050) 545-91-79(067) 281-05-64(093) 382-59-04

Фото

Карта